Poza zleceniami na zamówienie, czy wachlarzu możliwości prac – cały czas poszerzany, również prezentujemy prace pełni autorskie. Każda z nich tworzy swój jedyny – niepowtarzalny klimat i może być szeroko wykorzystywana do wszelkiego rodzaju ozdób, czy też jako obraz na ścianę w pokoju, kuchni. Czy w formie fototapety, do wszelkiego rodzaju pomieszczeń użytkowych. Nada się również na prezent, albo może tworzyć inspirację do innych dzieł. Poszukujesz wyjątkowej pracy, indywidualnego podejścia do zdjęć – fotomanipulacji czy chociażby tapetę na pulpit swojego komputera? Zachęcamy do przejrzenia Naszej twórczości, która powstaje przede wszystkim z chęci samorealizacji wyobraźni oraz pasji. Prace te można zobaczyć poniżej oraz nabyć w bardzo prosty sposób. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Nami.

 

49,99 PLN

 

74,99 PLN

 

99,99 PLN

 

Wybieramy jedną z powyższych prac, bądź więcej w zależności od potrzeb. Kontaktujemy się z poprzez formularz kontaktowy, e-mail – magicc(at)magiccphotography.com czy też Fan Page’a gdzie piszemy o swoim wyborze jak i czy dzieło ma być w formie cyfrowej czy drukowanej. Po ustaleniu szczegółów wysyłamy na e-mail dane do przelewu, gdzie po jego zaksięgowaniu czy też po jego potwierdzeniu wybrane dzieło wysyłamy. Przypominamy, że wersje cyfrowe trafią tego samego dnia, najpóźniej kolejnego a wersje drukowane potrzebują dodatkowo 1-2 dni roboczych na przygotowanie plus wysyłka.

 

Uwaga!!! Zabrania się rozpowszechnianie, kopiowanie, powielanie tych prac. Przy zakupie dzieła, w żaden sposób nie nabywamy do niej jakichkolwiek praw autorskich. Wyłącznie do użytku osobistego. W innym przypadku prosimy o kontakt.

 

Koszt druku:

 

 Wymiar  Plakat Płótno syntetyczne  Płótno naturalne
20×30 cm  5 PLN  12 PLN  30 PLN
40×50 cm  10 PLN  35 PLN  75 PLN
100×100 cm  20 PLN  90 PLN  140 PLN

 

Interesuje Cię inny wymiar? Napisz do Nas.

 

Jeśli wybrałeś pracę w formie druku, wyślemy ją do Ciebie starannie zapakowaną oraz zabezpieczoną.

Inpost Paczkomat – 12 PLN
Inpost Kurier – 13 PLN
Kurier – 15 PLN
Poczta Polska Ekonomiczna – 15 PLN
Poczta Polska Priorytet – 17 PLN
 


4 Komentarze

fiat 500 replacement key cost uk · 5 stycznia 2021 o 01:00

Perfect piece of work you have done, this internet site is really cool with fantastic information.

cost of mercedes key replacement · 5 stycznia 2021 o 11:20

I wanted to check up and let you know how really I liked discovering your blog today.

generic imipramine · 10 stycznia 2021 o 02:06

My spouse and i got really joyful that Jordan managed to do his reports through the entire precious recommendations he had through the web pages. It is now and again perplexing to just find yourself handing out secrets which people may have been selling. So we keep in mind we have got the writer to give thanks to for that. The most important illustrations you have made, the simple web site navigation, the relationships you will help to foster – it’s got many overwhelming, and it’s really leading our son in addition to the family know that the situation is exciting, which is rather mandatory. Thank you for everything!

clan symbol · 3 lutego 2021 o 18:31

clan symbol knight online clanlar için ücretsiz bir paylaşım sitesidir.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *