Poza zleceniami na zamówienie, czy wachlarzu możliwości prac – cały czas poszerzany, również prezentujemy prace pełni autorskie. Każda z nich tworzy swój jedyny – niepowtarzalny klimat i może być szeroko wykorzystywana do wszelkiego rodzaju ozdób, czy też jako obraz na ścianę w pokoju, kuchni. Czy w formie fototapety, do wszelkiego rodzaju pomieszczeń użytkowych. Nada się również na prezent, albo może tworzyć inspirację do innych dzieł. Poszukujesz wyjątkowej pracy, indywidualnego podejścia do zdjęć – fotomanipulacji czy chociażby tapetę na pulpit swojego komputera? Zachęcamy do przejrzenia Naszej twórczości, która powstaje przede wszystkim z chęci samorealizacji wyobraźni oraz pasji. Prace te można zobaczyć poniżej oraz nabyć w bardzo prosty sposób. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z Nami.

 

49,99 PLN

 

74,99 PLN

 

99,99 PLN

 

Wybieramy jedną z powyższych prac, bądź więcej w zależności od potrzeb. Kontaktujemy się z poprzez formularz kontaktowy, e-mail – magicc(at)magiccphotography.com czy też Fan Page’a gdzie piszemy o swoim wyborze jak i czy dzieło ma być w formie cyfrowej czy drukowanej. Po ustaleniu szczegółów wysyłamy na e-mail dane do przelewu, gdzie po jego zaksięgowaniu czy też po jego potwierdzeniu wybrane dzieło wysyłamy. Przypominamy, że wersje cyfrowe trafią tego samego dnia, najpóźniej kolejnego a wersje drukowane potrzebują dodatkowo 1-2 dni roboczych na przygotowanie plus wysyłka.

 

Uwaga!!! Zabrania się rozpowszechnianie, kopiowanie, powielanie tych prac. Przy zakupie dzieła, w żaden sposób nie nabywamy do niej jakichkolwiek praw autorskich. Wyłącznie do użytku osobistego. W innym przypadku prosimy o kontakt.

 

Koszt druku:

 

 Wymiar  Plakat Płótno syntetyczne  Płótno naturalne
20×30 cm  5 PLN  12 PLN  30 PLN
40×50 cm  10 PLN  35 PLN  75 PLN
100×100 cm  20 PLN  90 PLN  140 PLN

 

Interesuje Cię inny wymiar? Napisz do Nas.

 

Jeśli wybrałeś pracę w formie druku, wyślemy ją do Ciebie starannie zapakowaną oraz zabezpieczoną.

Inpost Paczkomat – 12 PLN
Inpost Kurier – 13 PLN
Kurier – 15 PLN
Poczta Polska Ekonomiczna – 15 PLN
Poczta Polska Priorytet – 17 PLN
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *