Skoro tu trafiłeś to pewnie jesteś zainteresowany zamówieniem indywidualnym. Z chęcią przeniesiemy Cię czy też bliską Ci osobę do krainy z marzeń sennych, fantasy, księżyc, świata post-apokaliptycznego czy gdzie tylko dusza zapragnie. Potrzebujesz ciekawej obróbki portretu, inne niż wszystkie? Bardzo dobrze trafiłeś. Chcesz zobaczyć siebie na okładce magazynu, gazety? A może jeszcze coś innego siedzi w Twojej wyobraźni? To idealne miejsce by w końcu ujrzeć to co jest za zamkniętymi Twoimi oczyma. Jeśli jesteś tu tylko z ciekawości, to również zapraszamy do kontaktu, ponieważ nigdy nie wiadomo kiedy będzie taka potrzeba by sprawić komuś nadzwyczajny prezent czy po prostu sobie odświeżyć jakieś wspomnienie w oryginalny sposób. Zapraszamy również do portfolio, gdzie można zobaczyć część Naszych prac. Nie które wyróżniane, czy nagradzane. Jest to co prawda tylko kawałek Naszych możliwości, dlatego też więcej z nich można zobaczyć na Naszym Fan page’u, gdzie również wkrótce będą pojawiać się informacje odnośnie promocji czy innych ciekawych ofert dla Naszych klientów.

 

Jak to działa? Jak sprawić taki prezent? To bardzo proste!

  1. Najpierw zapraszamy do formularza kontaktowego, e-maila – magicc(at)magiccphotography.com, czy też Fan page’a i wyślij do Nas wiadomość z tym czego pragniesz, bądź zapytaj, opisz mniej więcej co jest w Twoich myślach. Odpowiemy na każde pytanie, doradzimy czy też sami zapytamy o potrzebne szczegóły. Omówimy pracę – jaki ma mieć efekt końcowy.
  2. Dostaniesz od Nas wycenę danego dzieła. Każda z nich jest indywidualna, w zależności od danych potrzeb.
  3. W zależności od efektu końcowego poinformujemy Cię ile czasu zajmie Nam praca nad Twoim dziełem.
  4. Po jej zakończeniu wysyłamy na Twój adres e-mail pracę „demo” i czekamy na Jej akceptacje. Jeśli wybór padł na wersję wydrukowaną, zapytamy Cię w jaki sposób mamy dostarczyć gotową pracę.
  5. Wysyłamy do Ciebie dane do przelewu i po dokonaniu płatności, w zależności od wyboru czy ma być to praca w wersji cyfrowej, czy wydrukowana tyle czasu zajmie Jej dostarczenie. Prace w wersji cyfrowej wysyłamy praktycznie od ręki, natomiast przy wersji drukowanej jest to 1-2 dni robocze plus przesyłka.

 

Koszt druku:
 

 Wymiar  Plakat Płótno syntetyczne  Płótno naturalne
20×30 cm  5 PLN  12 PLN  30 PLN
40×50 cm  10 PLN  35 PLN  75 PLN
100×100 cm  20 PLN  90 PLN  140 PLN

 

Interesuje Cię inny wymiar? Napisz do Nas.

 

Koszt wysyłki:

Jeśli wybrałeś pracę w formie druku, wyślemy ją do Ciebie starannie zapakowaną oraz zabezpieczoną.

Inpost Paczkomat – 12 PLN
Inpost Kurier – 13 PLN
Kurier – 15 PLN
Poczta Polska Ekonomiczna – 15 PLN
Poczta Polska Priorytet – 17 PLN
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *